top of page
Bird

KRÓTKO O NAS

Jesteśmy parą roześmianych i pozytywnie nastawionych do świata  ludzi. Uwielbiamy naturę i szukamy radości w najmniejszych gestach i zdarzeniach.

Iwonka kocha kwiaty i wszystko co rośnie :) uśmiecha się do nich, podlewając i one odwdzięczają się jej rosnąc jak oszalałe, kwitnąc z wdzięcznością. Dba też o harmonię w domu. Józef to lekkoduch, ciągle eksperymentujący w kuchni i szukający smaków z całego świata. Da wam jeść . Nie obawiajcie się, "normalnie " nakarmić też potrafi, będą więc i tradycyjny rosół i racuchy z jabłkiem....

Skiper- to nasz czterołapy członek rodziny. Zaprawiony żeglarz i wierny przyjaciel. Kocha ludzi a szczególnie dzieci. Czasem zazdrościmy mu cierpliwości i ogłady. Jest i jego córka, nieplanowana ale bardzo przez nas kochana :) Pojawiła się  jako mała, "szara owieczka" i była tak słodka, że nazwaliśmy ją Beza. Wnosi mnóstwo radości do naszego domu i animuje z powodzeniem zarówno gości jak i swojego podstarzałego tatę.

Jesteśmy tutaj żeby smakować życie i zapraszamy Ciebie do  jego części.

Przyjedź po spokój i przygodę, sportowe doznania i wytchnienie na kanapie, po pyszne dania ze zdrowych produktów i promień słońca głaszczący policzek o poranku.

Zapraszamy

Iwonka i Józef

magnolia.png
jozef_i_Iwonka_edited.jpg
W naszym gospodarstwie

Skorzystaj, nie tylko z uroków, którymi hojnie obdarzyła nas natura ale  z udogodnień i atrakcji które oferujemy. Staramy się sprawić żeby pobyt u nas był pełen wrażeń i pozytywnych doznań. Zobacz co możemy zaoferować :

posiłki na cały dzień
łódka.jpg
łódka
Pokoje z łazienką
ROWERY
mIEJSCE NA  OGNISKO
grill-bbq-pngrepo-com.png
Grill

"Dziękuję za cudownie spędzone  chwile. To był bardzo dobry dla mnie czas. Będę wracać

Anna

“Tutaj odpoczniesz i zrelaksujesz się w otoczeniu natury i życzliwych Tobie ludzi. na pewno nie jestem tutaj po raz ostatni.”

Szymon

“Ja chcę tu zostać!!! Jedzenie jak w restauracji, uśmiechnięci ludzie i cudowne jezioro. Przyjeżdżajcie”

Monika

bottom of page