Bird

KRÓTKO O NAS

Jesteśmy parą roześmianych i pozytywnie nastawionych do świata  ludzi. Uwielbiamy naturę i szukamy radości w najmniejszych gestach i zdarzeniach.

Iwonka kocha kwiaty i wszystko co rośnie :) uśmiecha się do nich, podlewając i one odwdzięczają się jej rosnąc jak oszalałe, kwitnąc z wdzięcznością. Dba też o harmonię w domu. Józef to lekkoduch, ciągle eksperymentujący w kuchni i szukający smaków z całego świata. Da wam jeść . Nie obawiajcie się, "normalnie " nakarmić też potrafi, będą więc i tradycyjny rosół i racuchy z jabłkiem....

Skiper- to nasz czterołapny członek rodziny. Zaprawiony żeglarz i wierny przyjaciel. Kocha ludzi a szczególnie dzieci. Czasem zazdrościmy mu cierpliwości i ogłady.

Jesteśmy tutaj żeby smakować życie i zapraszamy Ciebie do  jego części.

Przyjedź po spokój i przygodę, sportowe doznania i wytchnienie na kanapie, po pyszne dania ze zdrowych produktów i promień słońca głaszczący policzek o poranku.

Zapraszamy

Iwonka i Józef

W naszym gospodarstwie

Skorzystaj, nie tylko z uroków, którymi hojnie obdarzyła nas natura ale  z udogodnień i atrakcji które oferujemy. Staramy się sprawić żeby pobyt u nas był pełen wrażeń i pozytywnych doznań. Zobacz co możemy zaoferować :

posiłki na cały dzień
Wypożyczalnia sprzętu nurkowego
Pokoje z łazienką
ROWERY
łódka
mIEJSCE NA  OGNISKO
Grill

"Dziękuję za cudownie spędzone  chwile. To był bardzo dobry dla mnie czas. Będę wracać

Anna

“Tutaj odpoczniesz i zrelaksujesz się w otoczeniu natury i życzliwych Tobie ludzi. na pewno nie jestem tutaj po raz ostatni.”

Szymon

“Ja chcę tu zostać!!! Jedzenie jak w restauracji, uśmiechnięci ludzie i cudowne jezioro. Przyjeżdżajcie”

Monika

Nasz adres

Skontatuj się z nami

Śledź nas na:

12-130 Pasym

Leleszki 4/2

TEL: +48 793 913 511

E-MAIL: ostoja@leleszki.pl

  • Facebook
  • Instagram

© 2020 by Ostoja Leleszki