Weekend czerwcowy ” Boże Ciało „

Kurs nurkowania długi weekend czerwcowy
14 kwietnia 2018

Termin: 20.06 – 23.06.2019
Koszty pobytu: 450 zł / osoba dorosła
Wymagania wstepne: pogodne usposobienie i chęć oderwania się od codziennych obowiazków


Serdecznie zapraszamy na długi weekend majowy do naszego pensjonatu w Leleszkach.
Oferta dedykowana nie tylko dla osób nurkujący. W Leleszkach każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając w bierny lub aktywny sposób.

Leleszki to maleńka wioska, położona na południowym brzegu jeziora Leleskiego, zaledwie 3 km od zabytkowego Pasymia.
Urok tego miejsca przyciąga od lat ludzi, którzy chcą w ciszy i spokoju odpocząć od miejskiego gwaru. Na bardziej aktywnych czeka cała masa atrakcji od sportów wodnych i nurkowania po wycieczki rowerowe, bilard i konie.
Nieodłącznym programem wizyty są ogniska, grill i wieczory spędzane w salonie.
Każdy z odwiedzjących nas o tej porze gości jest spragniony kontaktu z budzącą się naturą do życia naturą po zimowej wegetacji. Teren pensjonatu idealnie wpisuję się ten obraz, witając naszych gości pieknym ogrodem i jego infrastrukturą taką jak huśtawki dla dzieci, wiata na wspólne biesiadowanie przy grilu, palenisko ogniskowe.
Na okoliczność długiego weekendu majowego i rozpoczynającego sezonu letniego będziemy mieli już dla Was przygotowane inne atrakcje jak boisko do badmingtona, piłki siatkowej, tablica do gry w koszykówkę.
Na stałe wewnątrz pensjonatu czeka na chętnych stół do bilarda i stół do ping-ponga.

Jak prawdziwy gospodarz Pani Iwonka nie tylko dba o wyśmienite samopoczucie swoich gości. Tu każdy traktowany jest jak członek rodziny i przyjaciel domu.W czasie legendarnych już śniadań i obiadów nawet najtwardsi zwolennicy odchudzania będą musieli skapitulować przed przebogato zastawionym stołem.
Polecamy gorące naleśniki z serem i konfiturą malinową własnej roboty – na przystawkę oczywiście.

Takiego nastroju nie znajdziesz nigdzie indziej, a jeśli raz spróbujesz to na pewno będziesz chciał tu wrócić.

Na naszych gości czekają wygodnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie posiadają łazienkę, telewizor i zestaw audio. Pastelowe, drewniane wykończenie i kolorowa pościel sprawią, że dobry humor będziesz miał nawet w nocy.
Grzeczne zwięrzeta oczywiście mile widziane

W czasie pobytu planujemy zorganizowanie spływu kajakowego rzeką Krutynią i wycieczki rowerowej szlakiem dookoła jeziora Leleskiego.

Zapraszamy