Paralaksa tła

Weekend majowy 2017

Wydarzenie 01
14 czerwca 2017

Termin: 28.04 do 03.05.2017
Koszty pobytu: 600 zł / osoba dorosła
Wymagania wstepne: pogodne usposobienie i chęć oderwania się od codziennych obowiazków


Serdecznie zapraszamy na długi weekend majowy do naszego pensjonatu w Leleszkach. Oferta dedykowana nie tylko dla osób nurkujący. W Leleszkach każdy znajdzie coś dla siebie odpoczywając w bierny lub aktywny sposób.

Leleszki to maleńka wioska, położona na południowym brzegu jeziora Leleskiego, zaledwie 3 km od zabytkowego Pasymia. Urok tego miejsca przyciąga od lat ludzi, którzy chcą w ciszy i spokoju odpocząć od miejskiego gwaru. Na bardziej aktywnych czeka cała masa atrakcji od sportów wodnych i nurkowania po wycieczki rowerowe, bilard i konie.
Nieodłącznym programem wizyty są ogniska, grill i wieczory spędzane w salonie.Każdy z odwiedzjących nas o tej porze gości jest spragniony kontaktu z budzącą się naturą do życia naturą po zimowej wegetacji. Teren pensjonatu idealnie wpisuję się ten obraz, witając naszych gości pieknym ogrodem i jego infrastrukturą taką jak huśtawki dla dzieci, wiata na wspólne biesiadowanie przy grilu, palenisko ogniskowe.
Na okoliczność długiego weekendu majowego i rozpoczynającego sezonu letniego będziemy mieli już dla Was przygotowane inne atrakcje jak boisko do badmingtona, piłki siatkowej, tablica do gry w koszykówkę. Na stałe wewnątrz pensjonatu czeka na chętnych stół do bilarda i stół do ping-ponga.

Jak prawdziwy gospodarz Pani Hania nie tylko dba o wyśmienite samopoczucie swoich gości. Tu każdy traktowany jest jak członek rodziny i przyjaciel domu.W czasie legendarnych już śniadań i obiadów nawet najtwardsi zwolennicy odchudzania będą musieli skapitulować przed przebogato zastawionym stołem. Polecamy gorące naleśniki z serem i konfiturą malinową własnej roboty - na przystawkę oczywiście.

Takiego nastroju nie znajdziesz nigdzie indziej, a jeśli raz spróbujesz to na pewno będziesz chciał tu wrócić.

Na naszych gości czekają wygodnie urządzone pokoje 2, 3 i 4 osobowe. Wszystkie posiadają łazienkę, telewizor i zestaw audio. Pastelowe, drewniane wykończenie i kolorowa pościel sprawią, że dobry humor będziesz miał nawet w nocy. Grzeczne zwięrzeta oczywiście mile widziane W czasie pobytu planujemy zorganizowanie spływu kajakowego rzeką Krutynią i wycieczki rowerowej szlakiem dookoła jeziora Leleskiego.
Zapraszamy